• Drogie Koleżanki i Drodzy Koledzy

Absolwenci Liceum Ogólnokształcącego

w Dynowie

W tym roku nasza szkoła obchodzi 80 - lecie swego istnienia. Jest to zatem wyjątkowa okazja do spotkania z przyjaciółmi, kolegami ze szkolnych ławek, z którymi spędziliśmy kilka wspaniałych lat.

Zapraszamy do udziału w uroczystości jubileuszowej  połączonej ze zjazdem absolwentów, która odbędzie sie 12 października 2024r. wg następującego harmonogramu:

godz. 9.40 - przemarsz spod szkoły do kościoła w Dynowie

godz. 10.00 - Msza Św.

godz. 11.00 - przemarsz do budynku liceum

godz. 11.20 - rozpoczęcie uroczystości w hali sportowej szkoły

godz. 13.00 - spotkanie w klasach

godz. 19.00 - Bal Absolwentów

Udział w uroczystościach jest bezpłatny, natomiast koszt balu to 250 zł od uczestnika.

W cenie: dwudaniowy obiad, dwie ciepłe kolacje, zimna płyta, ciasta, napoje ciepłe i zimne oraz zabawa przy zespole United.

Ze względów organizacyjnych prosimy o potwierdzenie udziału w uroczystości oraz balu do 15 września 2024 r. poprzez uzupelnienie formularza (REJESTRACJA KLIKNIJ).

Potwierdzeniem udziału w balu będzie dokonanie wpłaty na podany rachunek.

Jeżeli ktoś z Państwa miałby życzenia wspomóc finanasowo organizację Zjazdu Absolwentów równieć prosimy o wpłaty na podane konto.

Wszelkich informacji dotyczących jubileuszu szkoły i Zjazdu Absowentów udzielamy pod numer telefonu: 16 65 21 077