• Wirtualny spacer po szkole

spacer przygotowany przez Dawida Wolańskiego strefa360.net

•            Szanowni Państwo

Drodzy Rodzice, Uczniowie, Absolwenci i Przyjaciele Szkoły, mili Goście

Mam zaszczyt zaprosić wszystkich do wirtualnego zwiedzania Liceum Ogólnokształcącego im. Komisji Edukacji Narodowej w Dynowie – szkoły, która łączy bogatą tradycję z nowoczesnością .

Od 2019 r. nasze liceum jest liderem wśród szkół w plebiscycie branżowym „Orły edukacji”, zdobywające w 2019 r. i 2020 r. tytuł laureata „Złotych Orłów Edukacji”.

Drzwi naszej szkoły są dla Państwa zawsze otwarte, jest ona bowiem nie tylko placówką edukacyjną ale także kulturalną, wychodzącą swoimi działaniami naprzeciw oczekiwaniom lokalnego środowiska.

Dzisiaj, w dobie pandemii, nie mamy jednak możliwości gościć Państwa u siebie, w szkole, dlatego wszystkich, którzy chcieliby odświeżyć wspomnienia o niej, bądź zatęsknili za atmosferą i murami szkolnymi, zapraszamy na wirtualny spacer po salach, korytarzach i innych pomieszczeniach szkolnych.

Szczególne zaproszenie kierujemy do uczniów zainteresowanych podjęciem nauki w naszej szkole oraz ich rodziców, zachęcając do bliższego zapoznania się z naszym liceum oraz ofertą edukacyjną na rok szkolny 2021/2022, która znajduje się na stronie internetowej szkoły w zakładce rekrutacja oraz na facebooku.

Serdecznie zapraszam

Elżbieta Klaczak- Łach

• Instrukcja

Zachęcamy do korzystania z ikon w lewym dolnym rogu spaceru.

Przycisk Play (trójkąt w okręgu) uruchamia kilkuminutowy automatyczny spacer po szkole, bryła to widok 3D,

odwrócone L pokazuje rzut pionowy.

Oprócz sterowania myszką i klikania w kółeczka dostępne jest sterowanie z poziomu klawiatury:

Do nawigacji używaj klawiszy:

• Ruch do przodu: ↑ lub W
    • Ruch do tyłu: ↓ lub S
    • Ruch w lewo: A
    • Ruch w prawo: D
    • Obrót w miejscu w lewo: ← lub J
    • Obrót w miejscu w prawo: → lub L
    • Kamera do góry: I
    • Kamera w dół: K
    • Klawisze 1, 2 i 3 zmieniają widok (odpowiednio: spacer, widok 3D, rzut z góry)