Środa 12.12.2018

Witamy w EduPage!

Drodzy Uczniowie,

na tej stronie będziecie mogli przejrzeć swoje plany lekcji, zmiany w zastępstwach, a także zapoznać się z innymi, bieżącymi informacjami. Mamy nadzieję, że strona przypadnie Wam do gustu i okaże się przydatna.

Drodzy Uczniowie,

• Półtmetk klas drugich

Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Półtmetk klas drugich.

• ISTOTNE WARUNKI ZAMÓWIENIA   Nr:  LODYN/2018/SzK/1    na realizację zamówienia  „Organizacja szkoleń zewnętrznych dla nauczycieli oraz uczniów

Załączniki do pobrania

Istotne warunki zamówienia [doc] [pdf]

Załącznik nr 1 [doc] [pdf]

Załącznik nr 2 [doc] [pdf]

Załącznik nr 3 [doc] [pdf]

Załącznik nr 4 [doc] [pdf]

• "Biegniemy dla Niepodległej - Pomagamy Izabelce"
    16.09.2018

Dziś odbył się bieg charytatywny "Biegniemy dla Niepodległej - Pomagamy Izabelce". Trasa biegu rozpoczynała się w Dubiecku, a kończyła w Dynowie. Wśród uczestników tej imprezy sportowej oczywiście nie zabrakło naszych uczniów i nauczycieli, którym należą się wielkie brawa za wytrwałość i wspieranie tak szlachetnego celu. Miło tam, że tak dużo pierwszoklasistów dołączyło do "naszej drużyny"❤️.

• Narodowe Czytanie w naszym liceum
    07.09.2018

7 września 2018 rokuw Liceum Ogólnokształcącym im. Komisji Edukacji Narodowej w Dynowie odbyło się już po raz siódmy Narodowe Czytanie. Tym razem „bohaterką” dnia była powieść Stefana Żeromskiego „Przedwiośnie”. Prezydent RP pan Andrzej Duda, uzasadniając wybór tej właśnie lektury, powiedział: „Chcę, aby przesłanie Żeromskiego wzbogaciło program obchodów 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości o niezwykle istotny i potrzebny element krytyczny refleksji nad dziejami ojczystymi”. Zaproszeni goście i cała społeczność szkolna z dużym entuzjazmem  przyjęła słowa Pana Prezydenta i podjęła inicjatywę narodowego czytania.
    Uroczystość rozpoczęła się odtańczeniem przez zespół taneczny, działający przy liceum pod kierunkiem pani dyrektor Elżbiety Klaczak- Łach, pięknego polskiego kujawiaka w tradycyjnych strojach łowickich. Występ ten wywarł ogromne wrażenie na wszystkich zebranych w hali uczestnikach wydarzenia.  Gospodyni imprezy powitała Naczelnika Wydziału Społeczno- Oświatowego Starostwa Powiatowego w Rzeszowie pana Adama Kozaka, reprezentującego Starostę Rzeszowskiego,  Radnych Powiatowych, dyrektorów  i prezesów dynowskich placówek, stowarzyszeń zaprzyjaźnionych z naszą szkołą oraz wszystkich zebranych na sali, zarówno tych występujących na scenie, jak i szanownych słuchaczy. Wśród tych ostatnich znaleźli się wychowankowie Miejskiego Przedszkola w Dynowie z rodzicami i panią dyrektor Marią Biernasz, podopieczni Środowiskowego Domu Samopomocy w Dynowie z opiekunką panią

• 07.09.2018

Pierwszy tydzień w szkole za nami, a my już mamy swoje małe sukcesy👍. Nasza szkoła wparła jak co roku akcję charytatywną „Szkoło Pomóż i Ty”, która polegała na dystrybucji wśród uczniów i nauczycieli cegiełek przeznaczonych na pomoc podopiecznym Fundacji na Rzecz osób Niewidomych i Niepełnosprawnych . Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy okazali wielkie serca❤️❤️️ i wsparli tę szlachetną akcję.

• 03.09.2018

3 września o godzinie 9.00 rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2018/2019. Pani Dyrektor Elżbieta Klaczak - Łach przywitała serdecznie wszystkich przybyłych na tę uroczystość: rodziców, nauczycieli oraz uczniów. Swoją obecnością zaszczyciła nas przedstawicielka Starostwa Powiatowego w Rzeszowie pani Katarzyna Surowiec, która odczytała list od pana Starosty Józefa Jodłowskiego i wręczyła stypendia dziesięciu wyróżniającym się uczniom. Przewodniczący Samorządu Uczniowskiego Hubert Kozdra w nowym roku szkolnym Gronu Pedagogicznemu życzył wytrwałości i sukcesów w pracy zawodowej, uczniom dobrych ocen i świetnych wyników na egzaminie maturalnym, zaś uczniom klas pierwszych samych szczęśliwych chwil w nowej szkole.